Almira All’Vari Style

народилась 22.12.2021

Батько: Dzhilroy Alonos Art of Staff. Інтер-чемпіон, чемпіон 7 країн!!!

Мати: Odessa Art Off Staff Юний Чемпіон України, Юний Гранд Чемпіон України

Щеня стаффордширського тер’єра Almira (вік 45 днів)

Щеня стаффордширського тер’єра Almira (вік 25 днів)

Almira – цуценя амстаффа, якому все цікаво, все цікаво, все потрібно ткнути носом та спробувати на зуб. Тому ми трохи намаялися з нею під час фотосесії. Ну не може вона сидіти спокійно, коли довкола стільки всього. І ця вроджена цікавість штовхає її на подвиги. Вона веде весь шилопопий натовп за собою, показуючи всією своєю поведінкою, що саме вона головна.

Вона дуже ніжна та ласкава, любить побути на ручках, щоб її погладили та потискали. Сподобалося наше цуценя стаффа? Тоді дивіться і милуйся.

Щеня стаффордширського тер’єра Almira (вік 1 тиждень)

Almira – третє щеня американського стаффордширського тер’єру в нашому посліді. Вже у віці вона дуже самостійна. Любить полежати осторонь своїх набридливих сестер і братика. Але коли справа доходить до їжі – вона одна з перших. Активніше інших повзає і робить перші спроби підвестися на своїх маленьких ніжках

Чорна маска на мордочці, одна передня лапка в білому гольфі, інша в шкарпетці. Дуже красиво виглядають у парі зі своїм блондином-братом, доповнюючи та контрастуючи один з одним.

американский стаффордширский терьер щенки рыжий и белый
Цуценята амстаффа. Рижик та біляш.

Almira – ніжна та солодка дівчинка. Коли її беруть на ручки вона діловито обнюхує все довкола і влаштовується зручніше. “Ну все, я готова. Можете мене пестити.

Щеня стаффордширського тер’єра Almira (вік декілька годин)

Almira – справжній стаффордширський тер’єр. Вона ще трохи підросте і зміцніє і весело скакатиме по квартирі в пошуках пригод. Ох, бережіться мої капці.

Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *