Ода – Odessa Art Of Sraff

Odessa Art Of Staff, перлина розплідника Art Of Staff, народилася 9 квітня 2020 року. І мені пощастило стати господинею цієї чудової і дивовижної собаки.

Стаффордширский терьер щенок и его новаясемья

Odessa Art Of Staff, перлина розплідника Art Of Staff, народилася 9 квітня 2020 року. І мені пощастило стати господинею цієї чудової і дивовижної собаки

Ода Семейное Фото

Odessa Art Of Staff – Американський Стаффордширський Тер’єр

Батько – Zheltaya Rapsody Hronos

Мати – Aurai Art Of Staff 

Female

Зріст – 46 см

Вага – 22 кг

Забарвлення Red & White

Юний Гранд Чемпіон Україны

5XBOS

Pedigree Data Base

Стаффордширский терьер сука юниор

Виставки собак

Наша Ода (Odessa Art Of Staff) – яскравий представник породи американський стаффордширський тер’єр. Минулий, 2020 рік, приніс нам чимало перемог та здобутків. До цього вона вже мала “дитячі перемоги” – двічі вона посідала почесне друге місце в класі бебі. А з початку минулого року перейшла до класу юніорів.

Успіх у класі юніорів дуже важливий. По-перше, конкуренція тут набагато вища, ніж у цуценятах чи бебиках. По-друге – експерти оцінюють собак набагато суворіше. І найголовніше, виставки собак – це найкращий спосіб переконатися, що твій собака чудовий. Коли експерт – людина якого ти бачиш уперше, присуджує твоїй собаці перше місце – тебе переповнює захоплення та гордість. Ти і твій собака – переможець виставки собак! Ви найкращі! Які ще можуть бути розмови?

Выставки собак
Київ 24.08.2021. Конкурс Розплідників. Розплідник американських стаффордширських тер’єрів ART OF STAFF – 2 місце
Выставки собак Конкурс питомников
24.08.2021 Київ. Конкурс Кращий Розплідник. 2-е місце розплідник американських стаффордширських тер’єрів ART OF STAFF

Стаффордширський тер’єр Ода. Клас юніорів

Напевно, це найважливіші перемоги. Клас юніорів – досить короткий за часом з 9 до 18 місяців. Проте з 15 місяців собака може брати участь у виставках як у класі юніорів, так і у відкритому класі. Перемоги у класі юніорів є особливо важливими тим, що дають потужний стимул для продовження виставкової кар’єри собаки.

І наша Ода – стаффордширський тер’єр, який підкорив клас юніорів. Зізнаюся, знайомі просили мене пропустити виставки собак, щоб дати їм шанс на перемогу. У результаті наші досягнення у класі юніорів – Юний Чемпіон України, Юний Гранд Чемпіон України, будучи у класі юніорів Ода чотири рази стає найкращим представником породи альтернативної статі (BOS). Вона найкращий юніор виставки собак, що проходила в м. Миколаїв 05 червня 2021 року і посідає друге місце у бесті юніорів наступного дня 06 червня. Неймовірні успіхи. На це все знадобилося лише 4 місяці. У юніорах ми забрали все, що тільки можна.

Найкращий юніор виставки

На виставках собак проходять конкурси у кілька етапів. Спочатку відбирається переможець породи у своєму класі – бебіки (до 6 місяців), цуценята (6-9 місяців), юніори (9-18 місяців) проміжний клас (15-24 місяці), робітник (для собак з робочими дипломами), че6мпіони та переможці (собаки, які вже мають відповідні титули) і, звичайно ж, ветерани (з 8 років). Найкращі собаки йдуть у BEST, де порівнюються з найкращими собаками інших порід. Порід багато, експертам доводиться нелегко, оскільки собаки різні і кожен має відповідати своїм стандартам. Два дні поспіль, за умов такої жорсткої конкуренції, наша Ода перемагала, посівши першого дня перше місце, а другого дня – друге. Два дні поспіль вона оминала не просто собак – а найкращих собак усіх порід.

Ми подали заявку на ТОП собаку і за підсумками 2021 моя Ода стала другою в ТОП стаффордширський тер’єр клас юніорів, поступившись лише одному кобелю. Отже, на сьогоднішній день – я власниця найкращої в Україні суки-юніора породи американський стаффордширський тер’єр.

З 15 місяців ми вирішили покинути достроково клас юніорів та Odessa Art Off Staff почала виставлятися у відкритому класі. Програма мінімум на цей рік – Чемпіон України, Чемпіон Молдови та BBB – найкращий з найкращих представників породи в Україні.

Поділіться своєю знахідкою