Цуценята американського стаффордширського тер’єра

ПОСЛІД “С”. ДАТА НАРОДЖЕННЯ 21.01.2024.

Помет "С" 21.01.2024

“С” – ОЗНАЧАЄ “СОЛОДКЕ”

Три чудові дівчинки, що народились 21 січня 2024 року чекають на свого найкращого в світі господаря.

Поспішай, не проГАВ своє солодке щастя.


Цуценята американського стаффордширского тер’єру 22.12.2022 (Letter “B”)

Вітаю Вас. Нещодавно в нашому розпліднику з’явилось поповнення – шестеро славненьки цуценят. Четверо неймовірних хлопчиків та дві красуні – дівчинки. Даівайте Знайомитись!!

цуценята американського стаффордширського тер'єра

Бездоганний Родовід

Наші цуценята мають документи FCI – найавторитетнішої кінологічної організації, представником якої в Україні є КСУ (Кінологічний Союз України). Маючи документи цієї організації Ви можете бути впевнені в чистоті породи цуценя, що купується. Крім того, всі досягнення батьків будуть вказані в родоводі цуценят. А нам є чим пишатися – Батько – Молдови. Мати – Юний Чемпіон України та Юний Гранд Чемпіон України, 2xRCAC, 2XCAC, 5XBOS.

Відсутність генетичних захворювань

Батьки пройшли тест на атаксію та мають негативний результат. Саме тому можна бути впевненим, що наші цуценята не є носієм гена цього захворювання.

Правильний догляд за цуценятами

Ми не заощаджуємо на цуценятах. Собаки харчуються якісними кормам, вчасно зроблено щеплення препаратами надійних виробників. Це запорука того, що в майбутньому новий господар не зіткнеться з “букетом” хвороб свого малюка. Ми годуємо цуценят сухим кормом та свіжим м’ясом. Ви можете продовжувати годувати цуценя кормом, або ж, перевести його на “натуралку” – вибір за Вами.

Цуценята чудово адаптовані до спільного проживання з дітьми, адже у мене двоє синів 14 та 11 років. Наші собаки мають стійку психіку і не виявляють агресії ні до дітей, ні до тварин. Одна з них – Agnes – мешкає в новій родині з трьома дітьми та двома котами, а інша – Asteria – з йоркширським тер’єром 13 років.

Собаки для душі та амбіцій

Важко уявити кращого друга, ніж американський стаффордширский тер’єр. Він розумний, сильний, безстрашний і благородний. Це собака-компаньйон, який завжди буде з Вами. для неї найважливіше – це людина і вона готова на все, щоб її радувати.

Наші цуценята народилися 22 грудня 2022 року і зараз знаходяться в ідеальному віці для переїзду в новий будинок. Вони легко і швидко адаптуються і підлаштовуються під потреби нових господарів. Достатньо їх просто любити, та й трохи виховувати.

А якщо ви мрієте взяти участь у виставках, то знайте, наші собаки і тут Вас не розчарують. Хороша анатомія, допитливий темперамент і здатність до швидкого навчання – все, що потрібно для виставок. До речі, наша Agnes вже записана на виставки, які відбудуться в Одесі 14 та 15 травня 2022 року. Її господиня буде дуже рада почути експертну думку про свою улюбленицю. Ну а Ви чим гірше?

Турбота

Ми не забуваємо своїх цуценят після продажу. У нас немає мети “втюхати” цуценя та забути про Вас на завжди. Ми залишаємось на зв’язку та із задоволенням будемо консультувати Вас з усіх питань. Отже, такі проблеми як утримання, харчування, виховання, лікування та вакцинація, участь у виставках – будуть для Вас легко розв’язувані!

Цуценята американського стаффордширского тер’єру 22.12.2021 (Letter “A”)

Наші цуценята американського стаффордширського тер’єру народилися 22 грудня 2021 року. Є щенята доступні для резервування. Якщо Ви хочете купити цуценя американського стаффордширського тер’єру, звертайтесь до нас. Все розповімо, покажемо та пояснимо, відповімо на Ваші запитання. Просто зателефонуйте або зв’яжіться з Viber або Telegram

Наші цуценята мають документи FCI – найавторитетнішої кінологічної організації, представником якої в Україні є КСУ (Кінологічний Союз України). Маючи документи цієї організації Ви можете бути впевнені в чистоті породи цуценя, що купується. Крім того, всі досягнення батьків будуть вказані в родоводі цуценят. А нам є чим пишатися – Батько – Чемпіон України, Латвії, Румунії, Болгарії та Молдови; Інтерчемпіон, найкращий представник породи в Україні (титул BBB). Мати – Юний Чемпіон України та Юний Гранд Чемпіон України, 2xRCAC, 2XCAC, 5XBOS.

Цуценята американського стаффордширського тер’єру вік 45 днів

45-й день життя цуценят американського стаффордширського тер’єра – дуже важливий день у житті цуценят. Саме в цей день цуценята набувають вигляду “зменшеної” копії собаки, на яку вони перетворяться, ставши дорослими. Саме за цими фотографіями можна зрозуміти, яке майбутнє чекає на малюків. Дорослі, щенята ростуть не пропорційно, то маючи довгі ноги, то розтягнутий тулуб, то неприродно коротку шию. І тільки ставши дорослими, вони знову стануть такими, як сьогодні. Тому я пропоную Вам уважно придивитися до наших цуценят і зрозуміти, які чудові собаки виростуть із них.

45-й день життя – дуже важливий день у житті цуценят! Після 45 днів цуценя проходить активацію, чіпується та отримує документ – картку цуценя, яку його новий власник надалі обмінює на родовід. Саме після 45 днів щеня вважається досить дорослим для переїзду у нову родину!

Цуценята американського стаффордширського тер’єру, доступні для резервування

американский стаффордширский терьер возраст 45 дней Anna Konda 2
цуценя амcтаффа рудий бастон вік
45 днів

цена 750 $

щенок стаффордширский терьер возраст 45 дней Almira 2
цуценя амстаффа рудий із чорною маскою вік 45 днів

цена 500 $

щенок амстафф возраст 45 дней Aisha 6
амcтаффа цуценя рудий бастон вік
45 дней

цена 500 $

Цуценята американського стаффордширського тер’єру вік 25 днів

Час іде, і наші щенята підростають. У віці близько двох тижнів у них відкриваються очі, вони починають бачити і чути. З цього часу щенята активно досліджують навколишній світ, адже виявляється, що довкола дуже багато цікавого.

стаффордширский терьер щенок белого окраса возраст 25 дней
цуценя білого кольору американський стаффордширський тер’єр
щенок амстафф зарезервирован. Agness
амcтаффа щеня рудий бастон вік 25 днів
Щенок амстаффа 25 дней. Зарезервировать щенка
щеня амстаффа колір рудий вік 25 днів

Після відкриття очей, щенята починають ходити. Ще б пак, тепер вони бачать, що у них є ноги і вони бачать все навколо. Починаються перші ігри цуценят. Тепер кожен із них намагатиметься довести іншим, що він лідер, він ватажок зграї, він тут головний. Ігри цуценят стаффордширського тер’єра супроводжує гарчання та погавкування. Спостерігаючи за цим, можна зробити перші висновки про їх характери, схильності та уподобання.

Наші цуценята вже пройшли першу обробку від гельмінтів, а на 25 день – отримали перший прикорм яловичини. Через тиждень ми почнемо пробувати сухий корм. До моменту передачі цуценят стаффа новому господареві заводчик повинен привчити цуценя до корму. А чим годувати – сухим кормом чи натуралкою – вирішувати господареві.

Цуценята американського стаффордширського тер’єру вік 7 днів

Наші цуценята підростають. За тиждень додали у вазі майже вдвічі. Потроху чорніють носи, намагаються тримати голівку і незграбно повзають у щенята. З кожним днем ​​все більше стають схожими на американського стаффордширського тер’єру. Починають виявлятися риси характеру. Тут Ви можете познайомитися з кожним, і, можливо, Ви зрозумієте, що одне з цих цуценят – Ваше. Зустрічайте! А ми поки що перекусимо.

Albus Dumbledore

Цей білий красень народився першим, єдиний чоловік у нашому посліді. Він найбільший із цуценят, а наша мама любить його найбільше.

Anna Konda

Ніжна дівчина, народилася другою. Вона вміє посміхатися. А ще має сестру-близнюка!

купить щенка американского стаффордширского терьера. Щенок возраст 7 дней. Anna Konda All 'Vari Style 6
Щеня Американського Стаффордширського Тер’єра Anna Konda

Almira

Це щеня народилося третім. Ця дівчинка вже показує свою незалежність та самостійність.

американский стаффордширский терьер щенок возраст 7 дней. Almira All 'Vari Style 1
Щеня Американського Стаффордширського Тер’єра Almira

Agnes

Агнес – друга із сестер-близнючок. Це щеня має надзвичайно ошатне забарвлення та корону на голові. До речі, вона також усміхається.

американский стаффордширский терьер щенок возраст 7 дней. Agnes All 'Vari Style 1
Цуценя. Американський Стаффордширський Тер’єр Agnes

Aisha

Aisha (у перекладі – жива, енергійна). Зачекайте, скоро в мене відкриються очі, я навчуся ходити і знатимете, як розкидати речі.

американский стаффордширский терьер щенок возраст 7 дней. Aisha All 'Vari Style 2
Цуценя. Американський Стаффордширський Тер’єр Aisha

Asteria

Asteria – маленька зірочка. Можу посперечатися, що на цього щеняти чекає зіркова виставкова кар’єра.

американский стаффордширский терьер щенок возраст 7 дней. Asteria All 'Vari Style 2
Щеня Американського Стаффордширського Тер’єра Asteria

Бажаєте купити цуценя американського стаффордширського тер’єру?

Вам сподобалася Almira чи милий товстун Albus? А може Вам сподобався хтось із близнючок? Вже сьогодні Ви можете зарезервувати цуценя, що Вам сподобалося. Наші цуценята американського стаффордширського тер’єру чисті за атаксією (за результатами тестів обох батьків). На момент переїзду до нового будинку цуценята матимуть документи FCI(КСУ), ветеринарний паспорт, всі необхідні за віком щеплення та будуть чіповані.

Ці цуценята принесуть радість та веселощі у Вашу оселю!

Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *