Конкурс ТОП собака 2021 року.

Поділіться своєю знахідкою
лучшая сука-юниор породы амстафф 2021

За підсумками кожного року Кінологічна Спілка України (КСУ) проводить конкурс ТОП собака року. Взяти участь у конкурсі може кожен власник собаки. Для цього необхідно брати участь у виставках, які проводяться КСУ .

За кожен результат на виставці собака отримує певну кількість балів. Усі зароблені бали підсумовуються і таким чином визначаються ТОП собаки року.

Odessa Art Of Staff у 2021 році брала участь у цьому конкурсі у класі юніорів та показала гарний результат – друге місце серед собак-юніорів породи американський стаффордширський тер’єр, поступившись лише одному кобелю.

Тим не менш, наша Odessa найкраща сука-юніор породи. У 2021 році у класі юніорів ми набрали 1710 балів, ставши Юним Чемпіоном України (J. CH. UA), Юним Гранд Чемпіоном України (J. GR. CH. UA); займала перше та друге місця серед собак усіх порід (BIS-1, BIS-2) і ставала п’ять разів найкращим представником породи протилежної статі 5XBOS

Крім того, перейшовши в проміжний клас встигла заробити 2хR.CAC та 2xCAC на виставках рангу CAC та CACIB

Ці досягнення будуть вказані у родоводі її дітей. До речі, якщо Ви бажаєте придбати цуценя американського стаффордширського тер’єра – звертатесь до нас. Ми завжди будемо раді Вам допомогти.

Поділіться своєю знахідкою
Алла Ефименко
Алла Ефименко
Статті: 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *